Dieta dla alergików Jak unikać alergii pokarmowych – przepisy i wskazówki

Dieta dla alergików Jak unikać alergii pokarmowych - przepisy i wskazówki

Dzięki tej książce pozbędziesz się ze swojej diety pokarmów stwarzających problemy, nie rezygnując ze wybornych i pożywnych potraw.

Zobacz Dieta dla alergików Jak unikać alergii pokarmowych – przepisy i wskazówki w CzaryMary.pl

Dieta dla alergików Jak unikać alergii pokarmowych - przepisy i wskazówki

Dalajlama na rzecz par – Kohle Anne-Barbel, RieB Stefan

W momencie, kiedy mija pierwszy etap stosunku, okres zakochania, zauważamy, że tak pożądane wspólne szczęście nie jest zatwardziałe samo z siebie. Przyzwyczajenie, stres, kryzysy zaś własne lęki podkopują lub oddajże niszczą więzy. Autorzy objawiają na podstawie praktycznych przykładów i osobistych doświadczeń w jaki sposób można z powodzeniem wprowadzić aż do relacji z partnerem główne zasady buddyzmu. Autentyczne zainteresowanie, uważność, szacunek (dla siebie i drugiego człowieka) a odpowiedzialność Bądź mistrzem ukrytego ja – Serge Kahili King za własne czyny pomagają umacniać i natężać miłość. Dzięki skoncentrowaniu się na tych wartościach partnerzy zdołają przełamać przeczące wzorce, pokrzyżować kłótnie czy „ciche dni” i wyleczyć rany. Sugerowane ćwiczenia medytacyjne pomagają doświadczać trwania tu i aktualnie, nabrać dystansu do siebie samych oraz zajrzeć na partnera nowymi oczyma. To, co różni tę książkę od innych poradników dotyczących związków owe rzut oka na miłość, wspólne istnienie i jego problemy z holistycznej perspektywy filozofii dalekowschodniej. Namawia aż do przemyśleń i ewaluacji zachodniokulturowych wyobrażeń o idealnej namiętności. I nie powinno się być buddystą, aby ją przeczytać i zrozumieć. Napisana istnieje zrozumiałym, dostępnym i lekkim jęzorem, a wzbogacona przypadkami z życia. Niczego nie ustanawia, raczej radzi, testuje, uświadamia, otwiera głowę i serce. Publikacja zaprasza do refleksji, ćwiczeń medytacyjnych i próbowania ich w życiu. Zachodnie poglądy kontrastowane są buddystycznym. Nie moja tu jednak wartościowania. Wyciągnięcie wniosków dla siebie i ewentualne stosowanie ich w życiu autorzy pozostawiają czytelnikowi. Inwitują aż do fascynującej wędrówki w głąb siebie.

Przekraczający chętka na seks – Cabot Sandra

Niniejsza pozycja bibliograficzna przeznaczona istnieje dla wszystkich kobiet, które potrzebowałyby poprawić jakość swego życia seksualnego. Bez względu na wiek możesz mieć udane, a nawet wspaniałe życie seksualne. Znajdować się może myślisz, że jesteś za stara albo że masz zbyt wiele problemów w życiu, albo nawet że seks nie ma dla Ciebie większego przesłania… Egzystowań może trudno ci mówić o czymś tak osobistym. Jeśli tak – owo ta książka istnieje dla ciebie! Dr Sandra Cabot spotyka w swojej pracy tysiące niewiasty, które proszą ją o pomoc w sprawie seksu: pragną poprawić jego jakość dla siebie czy też ze względu na osobę, z którą są w związku. Nie każde kobiety chcą o tym otwarcie mówić. Wiele kobiet uważa, że nie uda im się odzyskać starożytnego poziomu żądza. Często nie dążą wyjść i „pobłażają sobie”, rezygnując z bardzo ważnej wartości w trwaniu. Dobre, zdrowe egzystowanie seksualne jest bardzo ważne dla Twojego dobrostanu i powodzenia. A szczęścia nie wolno sobie „rezygnować”! Książka dr Cabot wręczy owi niezbędnej, praktycznej, najnowszej wiedzy z tej dziedziny. Dowiesz się z niej wśród innymi o bioidentycznych hormonach i hormonie namiętności – oksytocynie, które nie wyłącznie odgrywają właściwą rolę w seksie, ale również spowalniają procesy starzenia. Dr Cabot w swej książce odpowiada na pytania: – Czym różni się od siebie kobiece i męskie libido? – Jakim sposobem wykorzystać swoje sfery erogenne dla zwiększenia przyjemności w seksie? – Na kształt znaleźć piksel G? – Jak przebiega szczytowanie i z których składa się fazy? – Co obniża ochotę na seks i na kształt można owe odmienić? Niniejsza publikacja porusza następujące problemy: – upadek uczuć romantycznych, – zła samoocena i brak wiar w siebie, – spadek libido i deficyt zainteresowania seksem, – trudności w komunikowaniu się z partnerem, – trudności w osiąganiu orgazmu lub pozbawienie orgazmu, – nierównowaga hormonalna, – ból i niewygoda w czasie współżycia, – zapalenia dróg rodnych, – wulwodynia (bolesność warg sromowych) – wypadanie pęcherza – pasztety skórne warg sromowych, – zakażenie wirusem opryszczki i brodawczaka, – brak nawilżenia.

Dodaj komentarz